Baza Wiedzy

Tynk mozaikowy – cena, rodzaje i zastosowanie (tynk żywiczny, marmolit)

Tynk mozaikowy nazywany jest również tynkiem żywicznym lub marmolitem, to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które bardzo często jest wybierane do wykończenia elewacji budynku. Jeśli chcesz wykończyć elewację budynku lub jego wnętrze sprawdź, jakie są najbardziej popularne rodzaje tynku mozaikowego, ile kosztuje 1m2 oraz jakie ma on obecnie zastosowanie.

Czytaj więcej

Jaka farba elewacyjna? Farba akrylowa, silikonowa czy silikatowa

Wybór farby elewacyjnej jest ważny z punktu ochrony i konserwacji elementów zewnętrznych budynku. Farba elewacyjna, oprócz funkcji ozdobnej powinna spełniać również dodatkowe funkcje, które mogą wpłynąć nie tylko na odbiór wizualny. To jaki rodzaj farby użyjemy do pokrycia ścian budynku, może wpłynąć na samą trwałość wykonanych prac. Sprawdź jaki rodzaj farby będzie najlepszy dla Twojej elewacji.

Czytaj więcej

Sufity podwieszane – karton-gips, drewno czy panele?

Sufity podwieszane to bardzo estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Dzięki niezwykle szerokim możliwościom ich zastosowania w pracach wykończeniowych zyskały bardzo dużą popularność. Niewątpliwie dużą zaletą sufitów podwieszanych jest ich łatwy montaż oraz duża podatność na modyfikacje.

Czytaj więcej

Serwis

Doradztwo techniczne , Rozwiązania systemowe, Transport

Jesteśmy po to by oferować Państwu kompletne systemy jakie są wykorzystywane w budownictwie, oraz profesjonalne doradztwo dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas oraz uzyskacie wszelkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Więcej

Zamówienia

Dział handlowy

tel. +48 (91) 434 57 90
fax: +48 (91) 434 70 40
e-mail: biuro@nowa-system.pl

Sklep

ul. K. Twardowskiego 5 (teren Domaru)
70-100 Szczecin
NIP: 852 258 51 56

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 8-16
Sobocza - nieczynne

Więcej