Chemia budowlana

Wyświetlanie 1–12 z 116 wyników

Chemia budowlana to wiele kategorii i podkategorii produktów, które są niezbędne niemal na każdym etapie budowy i prac wykończeniowych zarówno na dużych placach budowy, jak i podczas małych remontów. W tej kategorii znajdują się takie produkty jak fugi, grunty, hydroizolacje, kleje, akryle, szpachle czy żywice. Jeśli interesują Cię produkty w kategorii chemii budowlanej, sprawdź koniecznie nasz sklep online oraz ofertę hurtowni lokalnej w Szczecinie. Oferujemy szeroki zakres produktów oraz współpracujemy z producentami takimi jak Ardex, Bostki, Botament czy PCI, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej jakości chemii budowlanej o bardzo wysokich parametrach.

Chemia budowlana Szczecin

Tak skomponowana oferta materiałów z kategorii chemii budowlanej daje nam dużą elastyczność w możliwości dostosowania rozwiązań do konkretnych przypadków naszych klientów.
Bez względu czy chcemy położyć płytki, stworzyć hydroizolację łazienki czy tarasu, zagruntować ścianę przed malowanie, przykleić wykładzinę czy wyrównać posadzę, będziemy musieli zajrzeć do sklepu lub hurtowni z chemią budowlaną. Liczba produktów dostępnych w tej kategorii z każdym rokiem jest coraz większa, wielu producentów prześciga się w dostarczaniu dedykowanych materiałów budowlanych, które gwarantują niespotykaną wcześniej jakość i wytrzymałość. Dzięki temu możemy nie tylko podnieść jakość prac budowlanych, ale również przyspieszyć czas realizacji. Bardzo dobrym przykładem może być szybkowiążąca zaprawa klejowa Ardex X 7 G S, która pozwala fugować klejoną powierzchnię już po nieco ponad dwóch godzinach.

Producenci chemii budowlanej

Na polskim rynku chemii budowlanej możemy spotkać kilkudziesięciu producentów, z których największy udział w rynku ma Atlas, Knauf, Baumit, Henkel, Kreisel, Dolina Nidy, Weber, Mapei, Cekol i Sopro. Wśród mniej znanych firm, które mają dużą specjalizację, znajdziemy natomiast Ardex, Bostik, botament czy Quixkmix.

Chemia budowlana do betonu – plastyfikatory

Produkty z kategorii chemii budowlanej bardzo często są wykorzystywane do poprawy parametrów betonu. Tu do wyboru mamy wszelkiego rodzaju plastyfikatory podnoszące wytrzymałość, zmniejszając zapotrzebowanie na wodę zarobową, opóźniając lub przyspieszając czas wiązania oraz umożliwiając prowadzenie prac przy ujemnych temperaturach otoczenia.

Środki gruntujące – hurtownia Szczecin

Głównym zadaniem środków gruntujących jest poprawa parametrów podłoża, dzięki czemu ułatwiony jest proces nakładania farby, tynku czy gładzi. Popularne grunty podnoszą parametry podłoża pod względem przyczepności i normując chłonność. Same środki gruntujące dobierane są pod względem podłoża, na którym mają być stosowane. Tu najczęściej możemy wybierać między gruntami głębokopenetrującymi oraz gruntami zwiększającymi przyczepność.

Kleje montażowe

Kategoria klejów montażowych to przede wszystkim dedykowane produkty do mocowania styropianu, ceramiki, stali, aluminium, drewna czy tworzywa sztucznego. Dzięki wykorzystaniu gotowych klejów montażowych możemy trwale przykleić parkiet, wykładzinę, panele, styropian, tapety i rury. Kleje montażowe możemy podzielić ze względu na skład chemiczny. Tu najczęściej znajdziemy kleje cyjanoakrylowe, dyspersyjne, epoksydowe, neoprenowe, polimerowe i poliuretanowe.

Produkty do hydroizolacji

Hydroizolacja balkonu, tarasu czy łazienki wymaga użycia odpowiednich produktów z kategorii chemii budowlanej, które pozwalają utworzyć nie tylko szczelne, ale również elastyczne oraz odporne na działanie wilgoci połączenie. W zależności od przeznaczenia, mamy do dyspozycji hydroizolację w płynie, taśmy i maty uszczelniające oraz uszczelniacze hybrydowe. Materiały do hydroizolacji są niezbędne wszędzie tam, gdzie panuje wysoka wilgotność oraz możliwość przeciekania do pomieszczeń suchych.
Sprawdź wszystkie produkty z kategorii chemii budowlanej w sklepie internetowym oraz hurtowni stacjonarnej w Szczecinie. W ofercie znajduje się ponad sto produktów dedykowanych do drobnych remontów oraz dużych prac budowlanych w różnych wariantach kolorystycznych, oraz pojemnościowych. Pozwala to wybrać produkty i gotowe systemy do klejenia i fugowania czy hydroizolacji.

Serwis

Doradztwo techniczne , Rozwiązania systemowe, Transport

Jesteśmy po to by oferować Państwu kompletne systemy jakie są wykorzystywane w budownictwie, oraz profesjonalne doradztwo dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas oraz uzyskacie wszelkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Więcej

Zamówienia

Dział handlowy

tel. +48 (91) 434 57 90
e-mail: biuro@nowa-system.pl

Sklep

ul. K. Twardowskiego 5 (teren Domaru)
70-100 Szczecin
NIP: 852 258 51 56

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 8-16
Sobocza - nieczynne

Więcej

+48 602 427 487