Skład budowlany Szczecin – wybierz materiały budowlane w dobrej cenie

Jeśli planujesz budowę domu lub remont mieszkania w Szczecinie i okolicy to skład budowlany będzie jednym z częściej odwiedzanych przez ciebie miejsc w najbliższym czasie. Sprawdź, czym wyróżnia się skład budowlany Nowa-System i dlaczego warto wybrać nas jako główny punk zaopatrzenia budowy.

Skład materiałów budowlanych to przede wszystkim miejsce, które oferuje kompletne i systemowe rozwiązania sprawdzonych producentów, bez konieczności kompletownia produktów od różnych producentów. Tu nie ma miejsca na tańsze zamienniki, towar wątpliwej jakości czy problemy związane z logistyką. Skład budowlany Nowa-System jest miejscem, gdzie można otrzymać materiały budowlane w dużych ilościach, bez konieczności czekania na termin dostawy, jak ma to często miejsce w mniejszych hurtowniach czy sklepach budowlanych.

Materiały budowlane Szczecin

Planując budowę domu, stoimy przed dużym wyzwaniem, jakim jest wybór materiałów do budowy, następnie wybranie konkretnej grupy producentów np. styropianu, tynku, dachu, okien czy klejów. Jeśli mamy już główny zarys produktów, jakie potrzebujemy, możemy przejść do najważniejszego punktu, jakim jest wybór dostawcy materiałów budowlanych. Tu do dyspozycji mamy hurtownie, markety, składy budowlane i sklepy online. Decydując się na zamówienie całości niezbędnych materiałów budowlanych w jednym miejscu lub wybierając dwóch, lub trzech dostawców, możemy uzyskać bardzo konkurencyjne ceny, których nie zaoferują nam mniejsi dostawcy. Skład budowlany w Szczecinie Nowa-System to niewątpliwa przewaga dla inwestora, który potrzebuje sprawdzonych materiałów budowlanych w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo wybierając dobrze zaopatrzony skład budowlany z własnym zapleczem logistycznym, możemy mieć gwarancję terminowej dostawy wszystkich zamówionych produktów na potrzeby budowy.

Skład budowlany Szczecin – materiały budowlane w dobrej cenie

Skład budowlany często zaopatruje w materiał duże inwestycje budowlane, dla których bardzo ważna jest wysoka jakość materiałów budowlanych, terminowość dostawy i konkurencyjna cena. W składzie budowlanym Nowa-System blisko centrum Szczecina, mamy do wyboru materiały takich producentów jak Ardex, PCI, Bostik, Botament, Baumit, Quick-Mix, Swisspor czy Isover. W ofercie nie znajdziemy natomiast produktów słabej jakości lub producentów z małym doświadczeniem czy brakami w oferowanej technologii.

Kiedy warto wybrać skład budowlany?

Skład budowlany tak jak market, hurtownia czy sklep budowlany jest dedykowany dla określonej grupy inwestorów z konkretnymi potrzebami. Jeśli więc planujesz kompleksowe zaopatrzenie budowy w materiały wysokiej jakości, to skład budowlany będzie bardzo dobrym wyborem. W przypadku gdy potrzebujesz kupić drobne akcesoria lub produkty do małego remontu łazienki, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie market budowlany, gdzie kupisz klej, silikon, uszczelki czy umywalkę podczas jednej wizyty.

Warto zaznaczyć, że składy budowlane bardzo często są dedykowanymi punktami na mapie producenta, który za ich pośrednictwem może oferować swoje produkty. W wielu przypadkach na stronie producenta chemii budowlanej lub styropianu możemy wybrać miejsca, w których są oferowane ich produkty. Tymi miejscami są zazwyczaj lokalne hurtownie i składy budowlane, gdzie pracownicy są przeszkoleni z oferty i zakresu stosowania wybranych technologii, co pozwala optymalnie wybrać grupę produktów do danego zakresu prac.

Mała rotacja producentów i ugruntowana wiedza pracowników, dotycząca konkretnej technologii produktów jest ogromną zaletą składów budowlanych. Tu nie ma miejsca na przypadkowe produkty bez wcześniej zdobytej renomy w gronie wykonawców. Skład budowlany Nowa-System w Szczecinie to przede wszystkim wyselekcjonowana grupa producentów, którzy są w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania w każdej kategorii budownictwa. Dzięki temu możemy wybrać spójny system hydroizolacji tarasu czy łazienki bez konieczności sprawdzania, czy wybrane produkty spełnią pokładane w nich oczekiwania.

Jeśli szukasz składu budowlanego lub hurtowni budowlanej online, sprawdź koniecznie naszą ofertę oraz produkty w sklepie online, gdzie w stałej sprzedaży jest kilkaset produktów i materiałów do budowy i remontu w bardzo konkurencyjnych cenach.

Materiały budowlane

Serwis

Doradztwo techniczne , Rozwiązania systemowe, Transport

Jesteśmy po to by oferować Państwu kompletne systemy jakie są wykorzystywane w budownictwie, oraz profesjonalne doradztwo dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas oraz uzyskacie wszelkie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Więcej

Zamówienia

Dział handlowy

tel. +48 (91) 434 57 90
e-mail: biuro@nowa-system.pl

Sklep

ul. K. Twardowskiego 5 (teren Domaru)
70-100 Szczecin
NIP: 852 258 51 56

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 8-16
Sobocza - nieczynne

Więcej

+48 602 427 487